Komentari na vest "“Novak je zaključao sve, ali Federer i Nadal će uvek biti voljeniji”: Evo zašto je to tako!" (2)
Komentari na vest "“Novak je zaključao sve, ali Federer i Nadal će uvek biti voljeniji”: Evo zašto je to tako!" (2)
Komentari na vest "“Novak je zaključao sve, ali Federer i Nadal će uvek biti voljeniji”: Evo zašto je to tako!" (2)
Pa Novak ne igra tenis zato da bi ga publika volela ili ne. On je sportski tip i uživa u igri a svakako i pobedama. To što ovi na zapadu ne vole pobednike nego gubitnike je njihov problem. Kompleksi su inače teško duševno obolenje pa im savetujem da potraže pomoć psihijatra što pre. Jer će od kompleksa ""Novak" bolovati još barem nekoliko narednih godina.
Već je sada globalno popularniji od njih ... samo ne na zapadu. Verovatno će i tamo vremenom to postati. Tako da nema sikiracije.... sve je pod kontrolom.