Englezi zadovoljni bodom! Danska pokazala snagu, kalkulacija za Srbiju sada je potpuno jasna!

Strelci su bili Kejn i Hjulmand

Fudbaleri Engleske i Danske odigrali su nerešeno u Frankfurtu 1:1 u meču 2. kola C grupe Evropskog prvenstva.

Stelci na ovom meču bili su Kejn za Englesku i Hjulmand za Dansku.

Engleska je povela u 18. minutu golom Kejna, ali je Danska stigla do izjednačenja u 34. minutu prelepim pogotkom koji je postigao Hjulmand.

Danska je tokom većeg dela meča bila bolji rival, ređale su se šanse pred golom Engleza, ali promene rezultata u drugom poluvemenu nije bilo tako da je na kraju ostalo 1:1.

Posle dva odigrana kola na tabeli C grupe Evropskog prvenstva, Engleska ima četiri boda, Slovenija i Danska dva, dok je Srbija poslednja sa jednim osvojenim poenom.

Nakon ove utakmice, kalkulacija za Srbiju je jasna, samo pobeda protiv Danaca u poslednjem kolu vodi “Orlove” u osminu finala.