Komentari na vest "SRAMNO! Katolička crkva drži mise za Pavelića, a smeta im pravoslavna freska: UDARAJU na srpske svetinje" (5)

Ostavite komentar

  1. To samo govori koliko smo mi Srbi glup narod, kad nam najveci dusmani u istoriji ulazu protest i mi tome jos pridajemo znacaj, a mediji to iznose u javnost. Hocevar non grata osoba.

    Odgovori
  2. mora da drzi misu Paveljicu jer Stepinac odlicno znao koliko ih zaduzio i kako su tajno radili. Zato zahvaljuci Stepincu slave i Stepinca i Paveljica jer su odlicno odradili zadatak.

    Odgovori