Komentari na vest "VIDEO: Bili smo kod Đorđa nakon što je vratio decu: Ovo je PRAVA ISTINA zašto su mi ćerke oduzete! (FOTO)" (3)

Ostavite komentar

  1. Duboka država u nasoj drzavi. Molim predsednika za koga sam lično glasala, da ovu spodobu pošalje tamo gde mu je mesto. Zatvor. Doživotni. I da država plati odštetu ljudima i deci za traume koje su preživeli. Predsedniče pronadjite te zlotvore pa ih pošaljite da traže drugi posao

    Odgovori
  2. Hvala Bogu da je prestala agonija ovog čoveka! Najstrašnije je to što taj Borić koga pominje i on, a i u filmu "Otac" je to napomenuto, nikako da odgovara, jer sigurno ovo nije jedini slučaj. Zaslužio je najstrožiju kaznu zatvora, posebno zato što je socijalni radnik, kome država poverava da štiti interese dece, a on radi zarade odvaja decu od roditelja, iako deca žele da budu sa roditeljima. STRAŠNO!!!

    Odgovori