Komentari na vest "Prve reči Zvereva nakon zlata u Tokiju: Nedostajao mu je Nadal" (4)
Komentari na vest "Prve reči Zvereva nakon zlata u Tokiju: Nedostajao mu je Nadal" (4)
Komentari na vest "Prve reči Zvereva nakon zlata u Tokiju: Nedostajao mu je Nadal" (4)
Upravo tako Duki, kako se lako ponese boranija kad se godpodari premore ispisujući istoriju tenisa.
Kakve gluposti Zvetev priča, nezna da li je došo ili pošo. Glupo je trošiti reči. Novače legendo na odmor pa se spremaj za završni turnir. Pusti malo ovaj sitniš da se obraaduje u Toronto i Sinsinati.
Cestitiam, Duki, sve si rekao!
Zverev: "Svi najbolji igrači su došli ovde. Jedini ko nije došao je Rafael Nadal, ali on nije igrao ni na Vimbldonu. Svi su bili tu, svi ostali su igrali. Ovo je jedan od najtežih i najjačih turnira u ovoj sezoni" Dečko, ne lupaj. Ovde nije bilo nekoliko najjačih igrača, a ti si imao sreću da se Novak preračunao pa pristao da igra i u mix-dublu i to sve po onim vrućinštinama tako da nije imao snage da stoji na terenu kako bi trebalo. Video si kakav si rezultat imao sa njim u prvom setu (6:1) a onda je ponestalo snage. Zato si ti ovako sretno prošao. Kažeš da ti je falio Nadal, pa on bi te "pojeo sa sve reketom". Još jednom, budi srećan da si ovako prošao na Oi i ne pročaj gluposti.