Komentari na vest "Užasne reči na Novakov račun: “Setio sam se sa kolikom strašću ga mrzim! Mrzim ga kao da je fašista”" (3)

Ostavite komentar

  1. Stara srpska izreka kaže: "NA MRZI ŽIVI KUĆA"! Ako imate i malo mozga g-dine, u šta ja sumnjam, shvatiće da je to motiv za još više uspeha!!

    Odgovori
  2. Pa svako ko zavidi mrzi, sebe pa i sve oko sebe. Jadan mali mržnjom bolestan novinarčić, gradi svoju karijeru na ovakav patetičan način. Parazit.

    Odgovori
  3. Kakvu glupos pročitaj. Ovo je teška paranoja. Možda i idiot. Ko je on da komentariše Novaka Đokovića. Jezivo promašen u ljudskom rodu.

    Odgovori