Komentari na vest "Braća po LOPOVLUKU: Otkrivamo kako su Jovičić i Lazić zgrnuli MILIONE EVRA preko “Kuće od srca” (FOTO)" (10)

Ostavite komentar

  1. Lazic mi je otpocetka bio odvratan. Kada mu je pre nekoliko meseci poginula koleginica, napisao sam komentar "Kako ga nije sramota da kada trazi besplatno materijal po prodavnicama ko ne moze da mu da tako ruzno prica o njima kao da su duzni da doniraju za slavu emisije. I, evo, organizatorka projekta koja je takvo ponasanje dopustala poginu..." A sada jos ovo sa Jovicicem. Nadam se da je Lazic zavrsio sa svim karijerama u Srbiji...

    Odgovori
  2. taj indijanac je od humanitarne emisije napravio rijaliti tako da mu treba zabraniti pojavljivanje na tv a nece ni trebati zabrana jer ce u tvorza ako Bog da!!

    Odgovori
  3. Ma danas ima vise lopova u ovoj zemlji nego postenih a najveci lopovi su politicari pogotovo ovi na lokalnom nivou

    Odgovori
  4. Odmah uhapsiti i Žarka jer samim tim što je emisija humanitarnog karaktera i prevara je teža sram ih bilo oni su dno dna

    Odgovori