Komentari na vest "Braća po LOPOVLUKU: Otkrivamo kako su Jovičić i Lazić zgrnuli MILIONE EVRA preko “Kuće od srca” (FOTO)" (10)
Komentari na vest "Braća po LOPOVLUKU: Otkrivamo kako su Jovičić i Lazić zgrnuli MILIONE EVRA preko “Kuće od srca” (FOTO)" (10)

Lazic mi je otpocetka bio odvratan. Kada mu je pre nekoliko meseci poginula koleginica, napisao sam komentar "Kako ga nije sramota da kada trazi besplatno materijal po prodavnicama ko ne moze da mu da tako ruzno prica o njima kao da su duzni da doniraju za slavu emisije. I, evo, organizatorka projekta koja je takvo ponasanje dopustala poginu..." A sada jos ovo sa Jovicicem. Nadam se da je Lazic zavrsio sa svim karijerama u Srbiji...
Где ће вам душа проклетници!!!
Jovičić je i započeo karijeru radom na građevini.Niste valjda mislili da će se slikati u biblioteci.
taj indijanac je od humanitarne emisije napravio rijaliti tako da mu treba zabraniti pojavljivanje na tv a nece ni trebati zabrana jer ce u tvorza ako Bog da!!
Nije lako Srbin biti ! Velika su iskušavanja !?
Pa zar od sirotinje da otima? Ima boga.
Ma danas ima vise lopova u ovoj zemlji nego postenih a najveci lopovi su politicari pogotovo ovi na lokalnom nivou
Odmah uhapsiti i Žarka jer samim tim što je emisija humanitarnog karaktera i prevara je teža sram ih bilo oni su dno dna
ko bi rekao da ce seljačić iz srebrenice da bude lopov
za tolike pare i ja bi slagao crep i udarao čak i letvu