Komentari na vest "Bila je NAJLEPŠA GLUMICA u Jugoslaviji, pa ostala nepokretna: Odselila se, a evo kako danas izgleda (FOTO)" (8)

Ostavite komentar

  1. Cesto je pricala o ocu Halilu i babi Hasibi i dedi Smailu. Mozda su Bakirovi poznanici Govoreći o ratu, za beogradski list je rekla 2007 da je posebno patila zbog Sarajeva. "Bila sam U Beogradu, ali su mi roditelji i rođaci bili u Sarajevu. Srce mi krvari od dana kad je prva granata pala na Sarajevo. Da nisam bila u kolicima otišla bih tada tamo..." Da li joj je ikad srce krvarilo za Srbima iz Bosne ili mozda Srbije?

    Odgovori
  2. Поздрав и велико поштовање за најлепшу глумицу и великог човека. Имао сам част путовати истим бродом (Бар-Бари 2005).

    Odgovori
  3. Ta žena je danas prevejani prevarant i radi sve da bi se osvetila Srbima i Srbiji.Cak se predstavlja kao srpkinja pravoslavka i uvukla se medju pravoslavno svestenstvo da ih može lakše pljuvati i diskreditirati.A,zato što je u kolicima nas narod joj veruje i sazaljavaju,a nisu svesni kakvu zmijurinu i zlu osobu drže kraj sebe.

    Odgovori