Komentari na vest "Stiže još jedna NOVČANA POMOĆ od države: Osim 60 evra Srbi dobijaju dodatni novac" (4)
Komentari na vest "Stiže još jedna NOVČANA POMOĆ od države: Osim 60 evra Srbi dobijaju dodatni novac" (4)
Komentari na vest "Stiže još jedna NOVČANA POMOĆ od države: Osim 60 evra Srbi dobijaju dodatni novac" (4)
Pomozite ljudima tako sto cete otvoriti nova radna mesta u Srbiji! Zaposlite ljude da rade nesto, pomozite ljudima koji imaju volje da se vrate na selo da mogu da prezive od sopstvenog rada, Vratite ljudima otetu imovinu od izvrsiteljske mafije, isplatite ljudima zaostale zarade, minuli rad, neuplaceni radni staz! Tako cete najbolje pomoci ljudima, a sta da ja radim sa 30 evra, jedva imam da platim grobarinu za roditelje od tog novca, a od cega cu ja da zivim, kao beskucnik u svojoj zemlji u kojoj sam rodjen? Sramota!
Oko 500000 gradjana Srbije nema nikakve novcane prihode; (to su gradjani koji ne primaju ni platu, ni penziju, ni socijalnu pomoc, niti novcanu pomoc po bilo kom drugom osnovu) drzava treba da IH novcano podrzi dok traje epidemija.Novac I'm je potreban za osnovne zivotne namirnice, sredstva za higijenu, pandemija je.Lako je utvrditi ko su ti gradjani zahvaljujuci savrsenom informacionom sistemu.
Sram da vas bude.Kako ne traže i odbijajunposao?.Posao preko BIR-oa je lako dobiti kao i 7 na lotou.
Pa to ce biti jos jedna diskriminacija i favorizovana samo jedna grupa nezaposlenih! Pa ima stotinu hiljde nezaposljenih koji su u normalno vreme zatadjivali rafeci povremene poslove, ali u vreme korone ponuda i takvih poslova nije bilo. AKO DRZAVA ZELI DA POMOGNE NEZAPOSLENE I STVARNO UGROZENE, IMA UVID KO NEGDE RADI I MOZE LAKO DA UTVRDI KO NIJE IMAO PRIMANJA U 2020 i 2021. Suprotno, prave DISKRIMINACIJU i davanje para samo odredjenoj grupi.