Komentari na vest "Danas SLAVIMO Svetog Avksentija: Uz ovu MOLITVU ispuniće vam se sve želje" (1)

Ostavite komentar

  1. Dobro je pagani tj mnogobosci, samo vi slavite svoje bogove (demone), al to ne nazivajte hriscanstvom jer je to teski paganizam.

    Odgovori