Komentari na vest "Danas SLAVIMO Svetog Avksentija: Uz ovu MOLITVU ispuniće vam se sve želje" (1)
Komentari na vest "Danas SLAVIMO Svetog Avksentija: Uz ovu MOLITVU ispuniće vam se sve želje" (1)
Komentari na vest "Danas SLAVIMO Svetog Avksentija: Uz ovu MOLITVU ispuniće vam se sve želje" (1)
Dobro je pagani tj mnogobosci, samo vi slavite svoje bogove (demone), al to ne nazivajte hriscanstvom jer je to teski paganizam.