Komentari na vest "GNUSNO! Đilas opet udario na mrtve ljude: Njegovi mediji ponovo napali POKOJNOG oca Nebojše Stefanovića" (5)
Komentari na vest "GNUSNO! Đilas opet udario na mrtve ljude: Njegovi mediji ponovo napali POKOJNOG oca Nebojše Stefanovića" (5)

Da te pitam, anonimni: da li je po tebi, posto je preminuo, Al Kapone postao posten decko??? Ako je neko preminuo u toku afere, to ga ne cini automatski nevinim. Da se do u tancine istrazi afera Krusik i da se tacno vidi ko je uzimao procenat i koja je uloga pokojnog oca ministra Stefanovica.
Dilas je jedna obicna budaletina
Čovek je kao besan žuti pas! Pobesneo od ukradenih para i nekretnina...Strašno je kad imaš novac, a nemaš VLAST, sem na one zaslepljene jadnike sa svog platnog spiska...
Imas Para, bogat si ali si mizeran Djilase, nedostaju ti prvih sedam godina vaspitanja, nije sve u novcu, mozes puno toga da kupis ali vaspitanja ne, zalosno I tuzno je slusati te vise
Napad je najbolja odbrana ,tako i Djilas napada ljude koji su preminuli da bi sebe opravdao . Most na Adi na kome je Djilas zaradio miljone ima pisane dokumente a ovo sto iznose lopovi su gluposti bez dokaza ,jedino na lazljivu rec Djilasa Covek i laze ,krade i preti na razne nacine i pravosudni organi treba da pokrenu postupak KONACNO.