Komentari na vest "Rešena MISTERIJA: Evo zašto se mlada snimala sa 20 GOLIH muškaraca u vojvođanskoj njivi! (FOTO+VIDEO)" (8)
Komentari na vest "Rešena MISTERIJA: Evo zašto se mlada snimala sa 20 GOLIH muškaraca u vojvođanskoj njivi! (FOTO+VIDEO)" (8)

Idioti.
Kad ti komsijska stoka udje u njivu imas pravo na nastalu stetu.
Koji je pravilni izraz na srbskom, harizma ili karizma? Rasta peva to ko da je purger u centru Zagreba.
Dobar fazon sa zemljoradnikom i "Beogradjanima", al' ljudi, molim vas, kakava je ovo muzika? Ko moze ovo da nazove muzikom? Ovo kad bih nazvao smecem, vredjao bih smece. Boze, pa nije cudo da propadamo kad su alternativa turbo folku ovi netalentovani bednici. Sramotno.
Odavno nisam vidio nešto gluplje i dovratnije
Budalastina
Ko je bre ova seljacina sto snima? Sikter bre seljaci iz Beograda !!! Toliko o tome koliko nas vole,a kad dodju pogotovo vojvodjani u Beograd manji su od makovog zrna
Ovaj kombajista je genije... Svaka mu cast. Covek apsolutno u pravu.