Komentari na vest "Heroin u MASKI, policija razbila staklo i izvlačila ih iz kola: Detalji hapšenja glumca Branka Vidakovića" (1)

Ostavite komentar

  1. Bas cudno!?Sta god da urade ljudi,zene iz tih slojeva,pod garanciju stoji:"Glumac,glumica,igrac,zvezda,legenda,voditeljka,voditelj,trener,trener legenda,legenda Holivuda i muda...."....Ostavimo za sada,legendarne novinare,reportere,volontere,vodje klanova,navijaca i uvijaca....Politicare,politicarke,tabadzije,kostolomce...Bitange i kabadahije su posebna rasa....Kada to isto,neznam iz kojih pobuda se covek upusta u to?Nemojte sa parama!Mora biti i nesto vise,jace!Dakle,to isto uradi,recimo,radnik!Gedza,Dzudza.Fantastican,savrsen u svom pozivu!U naslovima,onda,stoji:Majstor Majstorovic,uhapsen zbog dilovanja...A po zanimanju je radnik na radnom mestu...U podnaslovu,jel.Pitam Vas,sve Vas koji imate posebnu!"SLOBODU"!Ko su gore navedeni?I zasto su oni iznad ovog genijalca u svom pozivu?Jos jednom!Zasto je vrhunski mehanicar...Manje od prosecnog glumca,koji ne radi nista drugo,nego glumi tog,bas tog,majstora???I zasto je on pred zakonom-GLUMAC?Gde je razlika izmedju Dzudze i GLUMCA???I odakle mu pravo da glumi Dzuleta???Pa se to onda jos naziva i umetnoscu!!!Cuj "glumac" sa "simptomima" BITANGE I PROBISVETA?

    Odgovori