Komentari na vest "DRAMA kod Bujanovca: Muškarca ujela NAJOTROVNIJA zmija u Srbiji, a njegov potez ŠOKIRAO sve (FOTO)" (1)

Ostavite komentar

  1. I ja bih je pustio. Priroda je na najbolji nacin regulisala sve. Nije zmija napala iz obesti kao sto covek radi, nego iz straha. Kad bi se covek malo zamislio i skontao da nije sve u novcu, mozda bismo bili jedno sa prirodom. Unistavanjem suma, unistavamo reke, jezera... Zivotinje postaju agresivnije, gladne i zedne. Jedno pitanje - sta cete da jedete kad posecete sve sume i unistite prirodna stanista zivotinja? Kad zatrujete svu vodu i samim tim unistite ribu? Jel hocete da jedete dolare, evre, zlato? Zmije su zasticena vrsta. Spasavaju nas nezaustavljivim razmnozavanjem glodara, dok u jednom leglu zmija prezivi tek jedna do dve. Mislite o tome kad sledeci put vidite zmiju! Ne napadaju bez razloga. Samo je zaobidjite ako ne znate koja je vrsta.

    Odgovori