Furiozan početak obećavao goleadu! Austrijanci moraju brže u nastavku, Turska čeka šansu iz kontre!

Očekuje se dosta uzbuđenja u nastavku meča

Fudbaleri Austrije i Turske bore se za mesto u četvrtfinalu Evropskog prvenstva.

Turska vodi posle 45 minuta igre sa 1:0, a gol je postigao Demiral već u prvom minutu meča.

Austrija se brzo oporavila od početnog šoka i pokušala da stigne do izjednačenja. Odmah su krenuli po izjednačenje i na tome aktivno radili. Bilo je par prilika i poluprilika, ali nije bilo uspeha u samoj završnici napada.

Turska je imala svoju šansu u 25. minutu da stigne do 2:0. Posle kornera Gulera pokušao je strelac gola Demiral, ali ovoga puta nije uspeo da se upiše u listu strelaca.

Na kraju prvog poluvremena ipak je ostalo 1:0 za Tursku, ali Austrija se sigurno neće predati tako da nas sigurno očekuje dosta uzbuđenja u nastavku meča.