Komentari na vest "Otišla sam u Crnu Goru na pola sata, a onda mi je NESTALO NOVCA: Premijerka podelila događaj iz mladosti" (1)

Ostavite komentar

  1. Ana je pre svega divna osoba, pametna , inteligentna, školovana , iskrena. Nikoga ne ogovara niti potcenjuje, samo je realna i priča istinu. Odlično se snašla kao premijerka i samo loše i nepoštene osobe mogu da joj zamere nešto. I pre nego napišete komentar, preispitati sebe.

    Odgovori