Komentari na vest "Otkrivena NELOGIČNOST u Majinoj ispovesti! Detektiv o Matejinoj prijateljici: “Sve je IZREŽIRALA”" (5)

Ostavite komentar

  1. I nije bas tako lijepa. Da nesto skriva , skriva , takodje i prijatelji. Vode racuna sta ce napisati kad se dopisuju s djevojkama . Mnogo su mudri , bas ne znaju gdje im je prijatelj otisao , price za malu djecu . Da li je mozda Matej bio smetnja Maji zbog posla ? Nasa policija zna sta radi . Kod Mateje se nije vidio ulazak u vodu , onda pomislim da neko nije prekrio kameru da se ne vidi njegov povratak , a da bi obmanuli nasu policiju. Vjerujem u nasu policiju i vjerujem da su dosta toga odradili samo ne iznose svaki detalj u javnost.

    Odgovori
  2. Kao što već rekoh:ne pada.iver daleko od.kladr.Splićano su dali karakteristike oca,ona se sama potrudila za sebe!

    Odgovori
  3. Prvo je izjavila da mu se javila kad je zvao ali ga nije cula od buke u klubu...Onda je promenila pricu i rekla da nije cula tel. da zvoni od muzike... A sad izjavljuje da se nije mogla javiti jer se parkirala...

    Odgovori
  4. Svaka cast na ovom tekstu. Svaka cast inspektoru. A i ne treba biti psiholog da bi covek sve provalio. Doticna "lepa" splicanka se bas izblamirala, bolje da je ostala tajanstvena!

    Odgovori