Komentari na vest "Otkrivena NELOGIČNOST u Majinoj ispovesti! Detektiv o Matejinoj prijateljici: “Sve je IZREŽIRALA”" (5)
Komentari na vest "Otkrivena NELOGIČNOST u Majinoj ispovesti! Detektiv o Matejinoj prijateljici: “Sve je IZREŽIRALA”" (5)
Komentari na vest "Otkrivena NELOGIČNOST u Majinoj ispovesti! Detektiv o Matejinoj prijateljici: “Sve je IZREŽIRALA”" (5)
I nije bas tako lijepa. Da nesto skriva , skriva , takodje i prijatelji. Vode racuna sta ce napisati kad se dopisuju s djevojkama . Mnogo su mudri , bas ne znaju gdje im je prijatelj otisao , price za malu djecu . Da li je mozda Matej bio smetnja Maji zbog posla ? Nasa policija zna sta radi . Kod Mateje se nije vidio ulazak u vodu , onda pomislim da neko nije prekrio kameru da se ne vidi njegov povratak , a da bi obmanuli nasu policiju. Vjerujem u nasu policiju i vjerujem da su dosta toga odradili samo ne iznose svaki detalj u javnost.
Kao što već rekoh:ne pada.iver daleko od.kladr.Splićano su dali karakteristike oca,ona se sama potrudila za sebe!
Prvo je izjavila da mu se javila kad je zvao ali ga nije cula od buke u klubu...Onda je promenila pricu i rekla da nije cula tel. da zvoni od muzike... A sad izjavljuje da se nije mogla javiti jer se parkirala...
Svaka cast na ovom tekstu. Svaka cast inspektoru. A i ne treba biti psiholog da bi covek sve provalio. Doticna "lepa" splicanka se bas izblamirala, bolje da je ostala tajanstvena!
Bravo, isto sam rekla! Folirantkinja! Neverbalna komunikacija moze da kaze vise od reci.