Komentari na vest "Naša pevačica o svojim počecima: Nastavnica je bila LJUBOMORNA na mene jer sam ZARAĐIVALA više od nje" (2)

Ostavite komentar

  1. Draga Anice,ne smeš da budeš ljuta na svoje nastavnike,nije fer.Naravno da su te grdili jer su ti želeli dobro,a ti si to pogrešno shvatila.Kako je jedna maloletna devojčica mogla da peva po kafanama a da batali školske obaveze?To je nezamislivo.Budi srećna što to nije u ovom vremenu jer bi ste i ti i tvoji roditelji završili na sudu.Tebe bi poslali u hraniteljsku porodicu a roditelji bi bili debelo kažnjeni.

    Odgovori
  2. Професорка да завиди девојчици певаљки? Детету које отац рентира? Требало је да вас пријави центру за социјални рад, али то се тада није радило. Сада сигурно би.

    Odgovori