Komentari na vest "Gnusne uvrede Britanaca na Novakov račun: “Kada pogledam Đokovića, vidim opasnu budalu!”" (8)

Ostavite komentar

  1. Ne vole oni nikoga.Samo korist,pljacka drugih,nakaradna nacija.Uvrijediti ovako covjeka mogu samo oni,jer oni su gospodari svijeta koji mogu sve ,eno im drugog u redu za krunu siluje maloljetnice.Zamislite da smo to mi uradili.Misle da su zataskali sve nakon sto su objesili onog Epsteina.Zli ljudi koji sve nas gledaju sa velike visine.Poceli su se i sami sebe uzasavati. Najgore od svega je sto imaju kao najveci turnir a nikad ga nisu osvojili ,osim omrazenog Skota. Ironicno!!

    Odgovori
  2. Može li neko tog engleskog smrada da pita šta vidi kad gleda pedofila prica Endrua?A taj Pirs je pretpostavljam "retko lep"a još ređe pametan.Kao i većina engleza.Namerno pišem malo e,jer ne poštujem ni tu naciju ni tu zemlju.

    Odgovori
  3. ЗА КОЛИКО ДОЛАРА ПЉУЈУ ПОШТЕНОГ ЧОВЕКА, СРАМ ИХ БИЛО. ЗА ОВЕ ПРЕВАРАНТЕ НОВАК ЈЕ БОГ.

    Odgovori
  4. I šta kažu jel morap princ Endru da vrati baš sve titule i odlikovanja zbog napastvovanja devojčica na Epštajnovom ostrvu. Veliki spin da se sakrije svetska sramota kraljevske porodice.

    Odgovori
  5. Sta ocekivati od pirgavih incesta???? Sta ocekivati od potomaka zlocinaca i ubica, a i ovog iskompleksiranog incesta

    Odgovori