Komentari na vest "Menadžerka kluba gde je bio nestali Matej se prisetila KOBNE noći: “Bio je problem sa RAČUNOM za viski”" (3)

Ostavite komentar

  1. Ko je tolikai budala da snosi ogromnu krivičnu odgovornost za aiznošenje droge iz HrvtskeTu zdrave lokike nema. Svima je jpoznanica gde se droga nabavlja, ko je rastura i kojim mestima. Isto takose dobro zna kome i gde se sipa u piće.... Drugo, d li ste sigurni da jetu droga radila, jer desetuta izrečena jlaž uvek postoje jistina. Bez jprovere i utvrdjenog činjeničnog stanja to su samo pretpostavke. Činjenica je da se pio viski i vino u većoj kličini, a su bili pripiti se drugo su hipoteze..... do daljnjeg...U jedno smo jsigurni, Matej nikada nije koristio u životu opijate,mladić ne TOP na svim poljima, vaterpolista, gonio ga je uvek sportski duh, fakultetski obrazovn jmladić kojij uživa ugled i poštovanje svojih suradjana. Mrava u životu nije zgazio. Manie se tih priča...Šelimo da ga što pre pronadjete život i zdravog da ga svi sa ocem i članovima eksertnog tima MUP:a ispratimo, svi srećni i zadovoljni. U pitanju je mladić na početku svog života. Ovo što se desilo je skandal medjunarodnih razmera.....

    Odgovori
  2. Vrlo dobro se zna ko su"navijači"- obezbedjenje koje obezbedjuje sve splavove , klubove i dr. i dr. ko su i za koga rade.Zna se ko rastura drogu. To je javna tajna u BGD. Kriminal, droga, prostitucija i dr.... Što se tiče računa za viski, došlo je do sukobaMateje i konobara jer su trostruko hteli da naplate ceh, na šta su splićani reagovali,Potom je došlo obezbedjenje i bila je raspravka.Potom je Matej častio zadrane jednom flašom pića, pa je i izmedju njih bila polemika. Bitno je napomenuti, da splićanij kada su stigli ušli u klub i posle kraćeg vremena su primetili četiri mladića ispred vrata"bili su im sumnjivi" i "mrko" ih gledali, kada su itali ko oni, rečeno im je d su "neki navijači" itd. Obezbedjenje je intervenisalo tri četiri puta pre toga,jer su spićanibii "glasni" i smirivalo ih.Stajali su pored šanka pozadi a tu je u blizini bina i muzika, razumljivo je bilo da jače govore...jer se nisu čuli....Prosto je nemoguće da ni jedan Matejin prijatelj nije video da je on izašao i kada...to me zbunjuje...

    Odgovori
  3. Menadžerka je u prvoj izjavi Poliiji iznela neistinu"da nije blo nikvog sukoba", mora da je imala amneziju tada.Pa se naprasno sada setila. Najmnje je bilo tri incidenta te noći, kamere unutra uopšte nisu radile.Zašto? ko je vlasnik neregistrovnog kluba.Ko ga je iznajmio samo na 6 dana. Gde su bili "navijači" - obezbedjenje kada je Matej izašao i šta su oni tada radili. Po izjavi jednog od gostiju, koji je želeo da bude annoniman, kada je Cobi/pevač te večeri/ završio blok pesama, došlo je do koškaja u zadnjem delu kluba koji nije toliko vidjiv je pokupilo najmanje dva.tri mladića koja su bila pijna i izbacili ih iz Kluba. Bilo je tri člana obezbedjenja, tada.Ruke su im bile "u polozu" onesosobjeni da daju udarac.Napominje ,ne tvrdim da je medju njima bio i Mtej, ai ncident se okp s vremenom njegovog nesatnka, to je izneo za NOVU jedan od gostiju Kluba,očevidac.

    Odgovori