Komentari na vest "Šuška se šuška… Da li je ovo razlog Noletovog medicinskog izuzeća?" (4)
Komentari na vest "Šuška se šuška… Da li je ovo razlog Noletovog medicinskog izuzeća?" (4)
Komentari na vest "Šuška se šuška… Da li je ovo razlog Noletovog medicinskog izuzeća?" (4)
Mom sinu da se vakcinise. Da ima tezak oblik astme ne bi mogao onako da trci po terenu.
Intolerancija na gluten i celijakija nisu isto. Imam prijatelja sa celijakijom koji je vakcinisan. Celijakija je opasna, intolerancija nije.
Moj drug se upravo zbog teškog oblika astme vakcinisao, po savetu lekara. Niko ne može da se vakciniše ako je u akutnoj fazi bolesti, ali čim prođe akutna faza, svi hronični bolesnici, posebno oni koji imaju astmu, treba da se vakcinišu.
Prakticno svi koji prate Novaka znaju da on ima asmu. Nisam siguran da li je to dovoljan uslov za Australiju ali znam da su mojoj prijateljici doktori savetovali da se NEVAKCINISE zbog tog akutnog oboljenja.