Komentari na vest "Nataša Bekvalac o odnosu sa TENISEROM: Nakon 12 godina progovorila o LJUBAVI sa Novakom Đokovićem" (3)

Ostavite komentar

  1. Posto su je svi musksrci sa kojima je bila u braku i sa kojima je izvela mlagili mora da ima neke posledice u glavi

    Odgovori
  2. Neznam kakvi su to muškarci koji mogu da budu sa njom.Žena je odvratna a ima usta od uva do uva.Skim god se spanđa rodi mu dete.Zato neverujem da je bila sa Novakom jer mu nije rodila dete a to ona je i matora za Novaka,samo se hvali.Da stalno nešto ne izmišlja u javnosti nebi se ni znalo za nju,i to uglavnom svoje izmišljotine vezuje za poznate.

    Odgovori