Komentari na vest "Sećate li se Nede iz “Greha njene majke”? Danas živi HOLIVUDSKI SAN, a evo čime se BAVI!" (11)
Komentari na vest "Sećate li se Nede iz “Greha njene majke”? Danas živi HOLIVUDSKI SAN, a evo čime se BAVI!" (11)
Komentari na vest "Sećate li se Nede iz “Greha njene majke”? Danas živi HOLIVUDSKI SAN, a evo čime se BAVI!" (11)
Nisi ni umela da glumiš. Šotrini infantilni projekti su za nepismene, njima si glumica, ozbiljnoj publici nikad.
Ja sam živela u Americi 15 godina,dobila sam državljanstvo.Bila sam dva puta u 5god u Srbiji.Dobila sam državljanstvo ,niko mi nije progovorio što sam išla dva puta u među vremenu da vidim sina i tek rođenog unuka.
Ne sećam se jer to nisam ni gledao.
Pa posle kupanja popne se na brdo u kuću znojava... mora se opet tuširati..zato kasni na posao......
Ona i dalje sneva i niko je ne ometa u tome a i zašto, bi? Plivanje sa delfinima, kupanje pred posao i kućica na brdu!? Pacifik i leti hladan ko otopljenj led. Delfine videti tamo je definitivno, retko a zgodne glumice, ima ih verovatno ali ne mnogo, s’tim što je tačno to da su srbkinje (što bi rek’o Raka Radović, za Moniku Beluči, makar deset puta lepše pa i u jednom Trsteničkom lokalnom busu a tek u celoj Srbiji) lepotom, zgodnošću - nenadmašne. Naravno i Ivana je, vanserijska lepotica!
Holivudski san rad u restoranu ?!?
Neka edukuje jos nasih "glumaca i reditelja" pa da i no odu .
Ако ако, само ти пери судове у ресторану и сањају амерички сан. Фуј
Deja vu!! Više puta pisano o njenom holivudskom snu! Moze li nesto novo i drugacije.
Dobro je da je prestala da se bavi glumom.
Nek'je živa i zdrava. Glumište nam je bogatije bez nje.