Komentari na vest "Monfis se oglasio nakon što je odustao od duela sa Đokovićem: Francuz razočaran kao retko kada u karijeri" (1)
Komentari na vest "Monfis se oglasio nakon što je odustao od duela sa Đokovićem: Francuz razočaran kao retko kada u karijeri" (1)

pa nije mu jasno 17 pobedai puno pobedjujem hvala redakciji dedapista ja sada imam 92 g obozavam novaka, ja igram sah sa celim sveto djokovic je za ceo svet naj tenniser sveta jos se nije rodi neki klinac koji ca zameniti na zavset karijere pa taj francuz jedan pacer zivo 100 godina sta ima da trazi