Komentari na vest "“Ja bogata, a on vozi JUGA”: Beograđanka raskinula sa dečkom jer je siromašan, pa gorko ZAŽALILA" (35)
Komentari na vest "“Ja bogata, a on vozi JUGA”: Beograđanka raskinula sa dečkom jer je siromašan, pa gorko ZAŽALILA" (35)
Komentari na vest "“Ja bogata, a on vozi JUGA”: Beograđanka raskinula sa dečkom jer je siromašan, pa gorko ZAŽALILA" (35)
Neko osrednje auto se nije dogodilo!
NekO osrednjE auto? :))
A drugo, jasno je da sh ovo gluposti i izmisljotina, ali je cinjenica da postoje takva lica, i u vezi svih takvih kojima nista nije smetalo tu nego su bas nasli sebe u svemu od pojave usranog milosevica do sada evo ovo imam da kazem, tj da citiram latinsku izreku: "ko se obogatio za godinu dana, trebalo ga je obesiti pre 12 meseci".
Bas si uspela sa takvim prijateljima To je cist mentalitet balkanskih devojaka novac,bogatstvo Dobila si zasluzeno
Tako ti i treba .Pametan što se nije hteo pomiriti...
Ajde!!!
Lokalni bogataši, čast izuzecima možeš ih na prste jedne ruke nabrojati, su uglavnom iskompleksirani, isfrustrirani i u apsolutnoj većini nemirne savesti... kad sve to ukombinuješ, pametnije ti je da sa takvima što manje posla imaš... Deca od takvih mogu samo još gora da budu, jer misle da su neko i nešto a realno su niko i ništa i žive lagodno u 99% slučaja na tuđoj nesreći. p.s. Inače tekst je za još jednu stvar odličan, što vidim niko ne komentariše a jako je važno: Pa zato i studiram da mogu sve to da obezbedim - vidi prijatelju to je ok ako si na ekonomiji, informatici ili tako nešto, medicina pod broj 1 zvezda vodilja treba da bude želja da spasavaš ljude! A baš zato što mnogi ne razmišljaju kako treba u tim vodama i imamo danas bustere i poremećen život umesto ivermectina i mir...
Ko visoko leta,nisko pada!
Bravo Sneza,? bas tako upravu si,i lep pozdrav?
Bolje da si neprijatelje poslusala nego prijatelje. To ti nisu prijatelji
tako je!
Samo jos jedna lekcija naucena
UDAJ SE ZA PRIJATELJE KOJI SU TE ODVOJILI OD NJEGA. GOVORILI SU TI DA NIJE ZA TEBE, PA NISI VISE NI ZA NJIH, SAMA SI. SRCE SLUSAJ, NACICES VEC NEKOG.
Kme,kmeee
Posle j nema k :)
Voli pare kardiohirurga u USA. Nista vise. Tako je vaspitana, tako zivi.
Ma da svakako.?
Šta je bilo kad ste pali sa kreveta?
Treba poslušati savete drugih ljudi, Oni su uvek upravu.
Bravo care. Nisi jedini koji ovo nemoze skontati.
Ovo na slici je yugo USA ????? Sad da neo ima ovakav primerak u ovakvom stanju košta više nego bilo koji auto srednje klasa ?????
O tome pricam sve vreme.Nema ljubavi...sve je interes,zato se brakovi mnogo pucaju.Nema para ,ljubav kroz prozor.Gleda u auto a ne zaviri u dusu.Ljubav se parama ne kupuje.Da li ste shvatili da zene bogatih muzeva zive kao pacenice ,bez ljubavi a okruzene bogatstvom.Treba naci osibu vrednu ,radnu,tradicionalnu...osobu koja ce se naci uz supruznika i u dobru i u zlu.To je zivot
Ako ti ne trazis ljubav, nego bogatstvo... sreca se ne moze kupiti.
Pricam ti pricu...
Ne voliš ti njega još uvek, nego sebe, pa ti je zato žao što si ga propustila. Kardio hirurg u čikagu zarađuje mnogo više nego što tvoji roditelji u beogradu mogu, to je sigurno, a ti žališ što si propustila priliku da se nekom drugom nakačiš na vrat. U međuvremenu, šta si sama stvorila? Čovek je imao sreće što si raskinula sa njim.
Сигурно мхм
Narvoučenije : Kad nećeš ti, hoće Amerika.!!!
To je nažalost veliki problem u Srbiji. Ljudi bogatih roditelja a duhom siromašni. Ako priča nije izmišljena onda je ona dobro izabrala. Da su ostali zajedno uništila bi mu život.
Nije se desilo...
Ološ si koji živi na račun roditelja! Bogu hvala što si ga ostavila učinila si mu dobro da se oslibodi ološa i postane svojim radom i trudom kardio hirurg, ima pored sebe ženu koju voli i najbitnije ono što najviše vredi u životu DETE, koje će da raste u izobilju i ljubavi. Ti bogatašice krckaj mamin i tatin novac dok su živi, druži se sa novopečenim bogatašima i tragaj dalje za bogatašem. Sve ti to ne vredi, izgubila si velikog čoveka, jer u glavi imaš paučinu!
Pa već ova rečenica pumno govori o njoj: "srednja klasa, vozi neko osrednje auto, ali je ipak pametan, inteligentan, prelep momak, najbolji student medicine u Beogradu" ? A inače ko je srednja klasa i vozi osrednji auto nikako nije pametan, inteligentan, prelep? Đevojko neko je negde debelo promašio u tvom vaspitavanju i odrastanju!!!
Nisi ti bogata nego razmažena, lenja i glupa.
Sta je pisac hteo da kaze sa ovom pricom ??? Nista ja ovde nisam razumeo.
Sad imas one prijatelje koji su ga ismejavali, oni su verovatno postali biznismeni, i uvoze banane iz Kolumbije, a on siromak, posta lekar.
Jaoooo jaaaadna....baš je žalim...mukica....