Komentari na vest "“Ako to uradimo, GOTOVO je zauvek”: Lazanski Srbima ostavio REŠENJE za Kosovo, njegove reči ohrabrile sve" (11)

Ostavite komentar

  1. E moj jadni Lazo, za 100 godina bit će 3 miliona manje Srba (-30.000 svake godine), zbog negativnog rasta, a možda 1-2 miliona manje zbog emigracije, tako da tvoja prognoza neće paliti.

    Odgovori
  2. Velika istina, ne smemo potpisati, svesni su i oni ( amerikanci, albanci) toga , kosmet trenutno drže , imaju neprikosnovenu vojnu silu, ali će na sve načine pokušavati da dobiju naš pristanak. Amerikanci neće večito biti tu da ih štite, istina će na kraju izbiti ma koliko je oni farbali. " A kad vreme prođe seljak svojoj njivi dođe "

    Odgovori
  3. ,,Никола" (ниси ти ни Н од Николе), види се да си паметан и бистар. Где си ти до сада.

    Odgovori
  4. Tako je. Da ste Turke pitali 1521g kada su osvojilu Beograd da cemo im mi Srbi potpaliti pod nogama 1912g oni tada umrli od smeha i verovatno nabili na kolac, a nase Srbe da ste pitali oni bi vas bledo gledali i pitali se kakva ate vi budala. Kad ono Turci,Albanci a i Bugari su dobili po nosu te sada davne 1912g. Nikada potpis na nezavisnost neka idu svojoj kuci u Tursku.

    Odgovori
  5. Pa naravno..Svakom Srbinu, svakom rodoljubu, građaninu Srbije je je otprilike takva ideja na pameti. Pošto je očigledno da će kad-tad pitanje Kosmeta morati da se reši kao i pitanje Nagorno Karabaha. Samo se nadam da mi tu nećemo proći kao Jermeni, nego kao Azeri, ne gledajući sada na veroispovest..A naravno da trebamo da tada bude trenutak i politički i vojno, da možemo da uspemo. Otprilike kao 1912.godine..

    Odgovori
  6. Jedna pametna misao, u gomili onih koji bi danas brže bolje da reše "zamrznuti" konflikt...i kandiduju se za Nobela za mir.

    Odgovori