Komentari na vest "Gidru smo svi OBOŽAVALI, a on nas je OPASNO PREVARIO: Ovo je najveća zabluda bivše Jugoslavije (FOTO)" (8)
Komentari na vest "Gidru smo svi OBOŽAVALI, a on nas je OPASNO PREVARIO: Ovo je najveća zabluda bivše Jugoslavije (FOTO)" (8)

Ova glumica je ostavila neizbrisiv trag u “Djekni”; Ljeposava je na nivou ostialih sjajno prikazanih likova iz ove serije. Može se reći da su oboje bili odlični u poslu. Ljiljana Kontić se - kako sama kaže - u nekom trenutku života posvetila porodici i djetetu, no, ipak je bila uspješna kao glumica; Gidra je došao do spaghetti westerna i potvrdio se kao glumac i “preko grane”. Sve-u-svemu, sretni smo što smo ih imali zajedno i pojedinačno: veseli se?Srpski rode?
Da budemo precizniji: Pješivke mogu biti fatalne žene. Crnogorke su one tamo oko Cetinja.
Jel zato što vole da se fataju?
istina
HOCES RECI ZAOSTALE
babaroga!!!!!!!!!!! mislim lude godine 6
pobogu ,, pa gidra je bio glumac..on je privatno covek,, koji ima svoj zivot,, a ne ulogu u drami,, seriji ili filmu..no ,, tezak je zivot porodicni glumaca!!to je posebna prica koja nije u javnosti a koju svi glumci u privatnom zivotu tesko prozivljavaju..a brak im je pretesko zadrzati.
Crnogorke su fatalne žene.