Komentari na vest "Anonimni čovek izneo ŠOK DETALJE o Velji Nevolji: Zbog svega što je radio, njegov sin je doživeo UŽAS" (11)

Ostavite komentar

  1. Taj Velja je bio bar pristojan prema komšijama. Naravno da to ništa ne znači. U istoriji teških silovatelja i ubica poznato je da su oni bili kao "pamuk" prema svojoj ženi i deci, a onda izlazili na ulicu pa silovali i ubijali.

    Odgovori
  2. A da li pate deca koja su ostala bez očeva, od njegove "brižne" ruke? Ni ja ne mogu da verujem da kompija ima takav komentar!

    Odgovori
  3. Najjjjveći zlotvori monstrumi i ubice znamo koz istoriju da su bili zuzetno dobri roditelji i porodični ljudi zato me ne čud izlaganje ovogčoveka.

    Odgovori