Komentari na vest "Ovako izgleda TAJNI ŠTEK Velje Nevolje: Isplivale fotografije BUNKERA u kom je uhapšeno 15 ljudi (FOTO)" (12)
Komentari na vest "Ovako izgleda TAJNI ŠTEK Velje Nevolje: Isplivale fotografije BUNKERA u kom je uhapšeno 15 ljudi (FOTO)" (12)

Odmah pohapsiti direktora i celu upravu FK Partizana. Sramota da nije komično, bilo bi žalosno.
opet kriva Zvezda
Ovo je u bašti restorana PARTIZAN. Nije nikakvi štek.
Ovo nije tajni štek,ovo je u bašti restorana PARTIZAN.
El Ćapo
Najveci kriminal je u fudbalu i tim navijackim grupama, punim poluinteligentnih njuska. To sve treba pohapsiti, jer se tribina koristi za sirenje droge, ljudi se otimaju, muce, niko da se usprotivi. Cela uprava Partizana treba da odgovara, a treba ispitati i ove u Zvezdi, niko tu nije skroz cist. Dozivotna za ove zlotvore, za sve do jednog! Promaseni zivoti!
COLUMBIJA NA BALKANU.
Belivuk je ove prostorije smatrao sigurnim, i nije očekivao ovaj upad!!!
Poranili momci na posao u 5h,a vi tako. Uprava kluba treba da ode,komplet svi.
Momčiki igrali bilijar, a pohapšeni. Štek bilijar? Ko bi ga znao.
Je li pohapsena i uprava kluba?
Direktor Partizana sigurno nema pojma o ovome.