Komentari na vest "Niko neće SKLONITI ni Svetog Savu ni Nemanju! Vučić se obratio na svečanom otvaranju spomenika ocu Srbije" (2)
Komentari na vest "Niko neće SKLONITI ni Svetog Savu ni Nemanju! Vučić se obratio na svečanom otvaranju spomenika ocu Srbije" (2)

Jos uvek stenje Srbija pod komunistickom cizmom.Sa ovim spomenikom pomoci ce se budjenje Srbije
Da li su ukinute mere okupljanja u cilju suzbijanja virusa ili... Vidim u gornjem desnom uglu tv-a i dalje stoji BUDIMO ODGOVORNI?