Komentari na vest "HAOS u centru Beograda: Migranti napali obezbeđenje, pa OPLJAČKALI butik u Knez Mihailovoj (VIDEO)" (3)

Ostavite komentar

  1. Dokle, bre? Potrpajte vise te nezvane i nezeljene "goste" u zakljucane kampove sa ogradama od bar 5 metara da ne mogu da maltretiraju narod, a ako nekom bas trebaju u nekoj zemlji, neka se javi i posalje avione po njih, pa da ih se vise kurtalisemo! A ako nema interesenata, raspisite za SMS, da mi sami platimo prevoz i da ih posaljemo odakle su dosli, pa neka tamo vozdijane.

    Odgovori