Komentari na vest "Ostvaruje li se PROROČANSTVO oca Pajsija Svetogorca? Počeće SVETSKI RAT, a onda ćemo se vratiti veri" (5)
Komentari na vest "Ostvaruje li se PROROČANSTVO oca Pajsija Svetogorca? Počeće SVETSKI RAT, a onda ćemo se vratiti veri" (5)
Komentari na vest "Ostvaruje li se PROROČANSTVO oca Pajsija Svetogorca? Počeće SVETSKI RAT, a onda ćemo se vratiti veri" (5)
Može
Aha, a ja cu postati visoka, plava i pobedicu na takmicenju za Mis Univerzum!
Ma i Treći Svetski Rat neka počne, misli ovaj pop, samo da sve ljude uteramo u verski tor. Religija nije isto što i vera u Boga. Ona bi trebalo da ispuni svoju funkciju katalizatora u procesu miroljubivog Oboženja čoveka o čemu je često i pametno govorio pokojni Vladeta Jerotić, a ne da neprekidno plaši Paklom i nagrađuje Rajom, kao da za tako nešto ima pisanu dozvolu ni manje ni više nego od samog Boga. Tanka je linija između bradatog popa i istetoviranog fanatika...obojica imaju uvek isti, fatalan cilj: da RADE u ime Boga (?)... ali koriste drugačija sredstva...Ako počne Treći veliki rat, ljudi če se vratiti u divljaštvo a ne u religiju...A Četvrti će se voditi lukom i strelom, kao što je duhovito jednom rekao Ajnštajn...
sta je dedi milo , to mu se i snilo
Bog zna ,sto je za coveka nemoguce za Gospoda je sve moguce