Komentari na vest "Kija ISPROZIVALA Slobu u emisiji uživo: Jednom sam izabrala debelog, ružnog i SIROMAŠNOG…" (4)

Ostavite komentar

  1. Da li vam je sada jasno zašto je Sloba prevario? Tako ga je omalovažavala i njegovu familiju tokom cele veze, dok ga je Luna gledala kao Boga i bio joj je lep čak i njehov nožni palac! Slobu neće nikada više niko voleti i obožavati kao Luna. Kija će zbog svoje pokvarenosti i oholosti ostati zauvek sama, takvo zlo niko ne želi pored sebe!

    Odgovori
  2. Vazno je da se slazes s nekim i da se volite a fala bogu sve se moze korigovat . Prije su bile prirodne ljepote na cijeni a danas je vazno da te drugi vide koga vodas i ides u restoran ne radi sebe nego da drugi vide da imas odakle.

    Odgovori
  3. Kija bi bila imućna nepoznata devojka. A Sloba bi bio nepoznati, debeli i siromašni pevač po selima oko Zrenjanina.

    Odgovori
  4. Bila bi niko i ništa , nepoznata žena s Balkana , da Je debeli , siromašni Sloba nije prevario u rialitiju . Prava Nušićeva junakinja modernog doba .

    Odgovori