Komentari na vest "Dr Stevanović POTRESEN kao nikad: “Umro nam je dečko ’94 godište, nije imao nikakve druge bolesti”" (12)

Ostavite komentar

  1. Koliko glupandera ima potrebu da kaze nesto sto je van njihovih intelektualnih dometa. Kritikuju se doktori koji jedini u drustvu daju sve od sebe da izlece bolesne. Lezao sam u bolnici I bio svedok kroz koju agoniju prolaze zarazeni od korone. Oni koji govore "pustite nas da umremo" neka rade kao volonteri u covid bolnicama jer inace trace zivot I kradu kiseonik onima kojima je potreban. Prof. Gorane Stevanovic je fantastican covek I doktor I on me je izlecio..

    Odgovori
  2. Da li su mu pravovremeni dali Longacef ,ako nisu ,ubili su momka i odgovaraće za to ,isto kao i vi ako ne objavite ovo !

    Odgovori
  3. Pa ako se pitas sta ce nam lekari, ti sad idi u kovid bolnicu, nek se neki od besnika dobro iskaslje na tebe pa onda izadji na ulicu i zivi brate iz sve snage, a kad te stegnu pluca nemoj ni pomisljati da se obratis lekarima . I ako mislis da lekari nemaju.pojma, idi ti pa objasni sve o virusu, svi jedva cekamo

    Odgovori
  4. Covece, osvesti se! Ovo je sasvim konkretno situacija KO PREZIVI, PRICACE i tu za pametne nema dalje, nego se cuvaj, pa ce te i bog cuvati. Lekari rade sve sto mogu i znaju sve sto se moze saznati, te nikako ne zasluzuju da ih se ruzi i pljuje. A ti "mladi" - sto je u Srbiji, na zalost, do jedno 40 godina - hoce da "zive zivot", a sta je u Srbiji uopste taj "zivot" - jednostavno zato sto su tetoseni, razmazeni, bezobrazni i besposleni, pa im nista iz D u G ne dopire i onda ti isti lekari treba da se lome oko takvih? A sto se tice umiranja na miru, da li si video kako umiru oboleli od Korone? Znas, to nikako nije "na miru", nego u najgorim mukama!

    Odgovori
  5. Pijte andol i nema gusenja inhalirajte se fizioloskim svaki dan. Ovo je sindrom i nema patalogiju. U sustini star-link toliko zraci sa ovim aerosolima u vazduhu kojih smo se nagutali da se svi podavismo od ugrusaka krvi.

    Odgovori
  6. Ne kazem da nije tako.. Ali živimo u 21 veku, gde su te slike, snimci "punih" bolničkih kreveta mladih ljudi.. Imena, liste.. nešto slabo..

    Odgovori
  7. Umro vam je i decko 95. godiste bez dijagnoze. Gledali ste ga tri puta vecim nogama, oteklim od vode, gusio se, mucio, niko ga pogledao nije a i kad jeste bolje fa nije. Preminuo je 13.11. Nije bilo korone. Pa se ne pise da vam pacijenti, mladi, eto samo tako izgube zivot. More!!!

    Odgovori
  8. Spremas ti nas za pelcovanje... Umiru ljudi od posledice infarkta i mozdanog udara, predlazu porodicama preminulih da napišu da je covid

    Odgovori
  9. Postujem ovog doktora, ali moram da pitam. Zar niste uporno tvrdili, da deca i mladji teze obolevaju? Podilazili ste starijoj populaciji, kako bi je sacuvali kao glasacko telo av. To je sada potpuno jasno. Sigurno je tako kako vi zapazate, zapazam i ja, ali mnogo gresaka je napravljeno zarad politike. Mnogo pohvala sam cula na Vas racun, mnogo pohvala i sama imam za vase kompletno osoblje (licno sam pre godinu dana bila tezak pacijent na klinici, kojom rukovodite), ali...?

    Odgovori
  10. Ako je doco toliko ozbiljno sada, a vi ništa ne znate, možete samo da nagađate, onda se pitam šta će nam lekari. Što nas bre ne pustite da umremo ko ljudi. Sad ti se razboljevaju mladi, a seti se vaše priče-mladi će biti asimptomatski slučajevi. Sada napadaš mlade što se ne čuvaju-pa znaš zašto se ne čuvaju-hoće da žive život, a ne da ga se boje. Vi ste širenjem panike mnogo već uradili za interese duboke države, zato vas jedno molim-pustite nas da živi mo ili umremo na miru.

    Odgovori