Komentari na vest "Tužilaštvo se oglasilo: 25 osoba procesuirano za nasilničko ponašanje" (1)
Komentari na vest "Tužilaštvo se oglasilo: 25 osoba procesuirano za nasilničko ponašanje" (1)
Komentari na vest "Tužilaštvo se oglasilo: 25 osoba procesuirano za nasilničko ponašanje" (1)
Vreme je baš odlično. Odmah ograditi žilet žicom par hektara kod nekog kamenoloma i sve ove razbijače i nasilnike odvesti tamo i ostaviti na neko vreme dok im ne bude suđeno. Davati im dnevno samo hleb i vodu. Kao na Golom otoku. U međuvremenu neka sami vade kamen i neka grade sebi skloništa i ostale objekte. nema zdravstvene zaštite nema odmora. Pa ko preživi pričaće a i drugi će pre razbijačkih akcija da se dobro zamisle hoće li se ponovo da upuste u takve akcije.