Komentari na vest "“Vučić čuva MIR I STABILNOST, Kurti kao starešina plemenske zajednice”: Priština potpuno izgubila kompas" (4)

Ostavite komentar

  1. Vrlo opasna stvar sa preregistracijom vozila. Time će ustvari napraviti popis Srba na KiM i znati gde žive, a samim tim i znati odakle treba da ih proteraju. Oni jednostavno ucenjuju EU sa "svojim idejama" koje su očigledno skuvane u USA kuhinji. Ako mi kažemo da je KiM deo Srbije za početak svaki kamion koji ide na KIM cariniti na ulasku u Srbiju ili neće proći do Kosova. Zatvoriti nebo za letove za Prištinu. To za početak, Pa ćemo se igrati mera. Ako vi odustanete od registracija mi ćemo odustati od carinjenja kamiona, ako dozvolite ZSO, mi ćemo dozvoliti letove za Prištinu. Mislim da je to jedini jezik koji oni razumeju.

    Odgovori
  2. Kaka sramna odluka a kako ulazi u srbiju Jadan albanac iz kosova a tebe nije sramaota to je sama kako ti radis drugima tako i tebe

    Odgovori