Komentari na vest "Novinar Dojče Velea: Vučić se pokazao kao JAK LIDER koji je odbrusio Šolcu (VIDEO)" (5)

Ostavite komentar

  1. Puna podrška predsedniku , ujedno to je mišljenje 90 posto građana Srbije. Ako nepoštujete sami sebe , neće vas ni drugi poštovati. Zahvaliti se Šolcu i nemora više da dolazi po ovom pitanju. Niste baš govorili da moramo biti jedinstveni kada smo mi bili u pitanju. Odnosno složili ste se da nam treba istresti hiljade bombi na glavu, jer bože moj ko je ta Srbija da nama drži lekcije.Očigledno nepoznate naš mentalitet. Hvala.

    Odgovori
  2. Evropa nema petlju da odbrusi SAD, ovog puta je to Solc uradio preko Srbije. Pokazujuci da jedinstvo EU ne postoji oko pitanja rata, dodatnim zaostravanjem bi se otvorili novi problemi na Balkanu. Jednostavnije je odrzavati trenutno stanje.

    Odgovori
  3. Nemci su tri puta u toku XX veka bili agresori na Jugoslaviju i tri puta su morali da se povuku bežeći glavom bez obzira i opet diktiraju uslove. Bezobrazluk na najvišem nivou. U Evropi samo je Rusija i Srbija ostala od strane pobednika. A sad je povampirene sile zla ponovo maltertiraju.

    Odgovori