Komentari na vest "Srpkinja postala MILIJARDERKA preko noći: Aleksandri je muž još uvek živ, a ona mu sve UZELA" (20)
Komentari na vest "Srpkinja postala MILIJARDERKA preko noći: Aleksandri je muž još uvek živ, a ona mu sve UZELA" (20)
Komentari na vest "Srpkinja postala MILIJARDERKA preko noći: Aleksandri je muž još uvek živ, a ona mu sve UZELA" (20)
Neverovatnodanikone sankcionise,mrzitelje srba kandi-cku i sonju biser. Ako im je do ne vladinog upravljanja imaju svoje zemlje rodjenja pa nek izvole..DOMACIN koji nije u stanju da izdrzava 6miliona ljudipored zitnice,pored vode i zemlje...Njujork ima 20. miliona ljidi o cemu se radi ovde,toliko zaduzenja zbog cega
Ko ima veliki kapital ne mogu mu nista! Mrzitelji mogu samo da se nadaju da ce bogati postati siromasni! Bogatasi lepo zive jer za novac se u ovom svetu moze sve!
Cim sandra pusta ove vesti znaci da su BANKROTIRALI
gogo uzecemo hrvatici srpsko drzavljanstvo...vodi racuna o sebi
Sandrice batali tog rumenog ćelavka,ajde sa mnom na more pa ćemo se dogovoriti za dalje...
Pare pare pare zveckaju.....sta ce meni ljubav prava kad...modelsisica treba to
Sandra ima Srpsko drzavljansto, gledajte vi sebe sta imate i od cega cete ziveti
Ana@ koja si ti glupaca ili toliko zla da ne znas sta pises. Sandri mozete samo zavideti na dobrom i uspesnom muzu. 16 godina su u braku, dvoje prekrasne dece, ne eksponiraju se…………… Sandra je Srpkinja a majka joj je Hrvatica-Dalmatinka. Tvoj nivo je Zadruga i gledaj ako mozes pomozi tim ljudima da zive dobro a da ne rade. Melnichenko je medju najbogatijim ljudima na svetu a ozenio je Srpkinju, ali ti kao zlo to ne volis. Treba da strucnjaci vide tvoju poruku pa da te ili Putin ili Baden zaposle jer imas informacije koje niko nema
Ne vidim ništa loše. Znači da joj veruje
Dali iko misli da ona moze jedan dolar da izme za sebe bez njegovog znanja Ajde bre novinari, samo dizete prasinu a nizbogcega
Nikakva vajda od toga što se tiče sankcija. I ona je Meljničenko i ima rusko državljanstvo.
?????
Ана, душо, није теби лако...
I Al Capone. je so just imovinu prepisao na so just zenu . Ustaljena Praksa,
Ana, kako znaš?
Evo primera za naše udavače!Hvatajte bogate Ruse dok je vreme(prvo proverite jel lep,msm.solventan)!
Majka joj je Hrvatica Dalmatinka, pa se ne izjašnjava kao "Srpkinja".
Njena dusa kojoj samo pare fale sad vise nije napacena? Konacno!
Tako i treba sve da prebaci na nju. Pametno. Brak se poverenjem cuva, jer sve to ostaje njihovoj deci.
Menljicenko ima na racunu oko 100.000 i to je sve! On nije vlasnik nicega vec je njegovo ime na papirima umesto Putinovog imena.Putin je vlasnik svega.To se sad i dokazalo kad su oduzete jahte.A jahta koja je navodno Menljicenkova je toliko skupa i skupa za odrzavanje.To je jedan putujuci grad i jedini interes za posedovanje tolikog broda je potreba za svercom droge i svega ostalog.U tom slucaju toliki brod je investicija i isplati se.Tako da je i ta imovina sada prepisana na nju zbog sigurnosti za Putina a niko od njih osim njega nije vlasnik ama bas nicega.Kao i Abramovic.Ne smeju oni ni pomisliti da prisvoje bilo sta od svega jer znaju da bi ih Putin ubio.Toliko! Glupsojo srpaki nepismeni.Naucite da sabirate 2 i 2 i ne pomamljujte ove bedne srpske klinke da mastaju da postoji neki Menljicenko negde.