Komentari na vest "Srpkinja postala MILIJARDERKA preko noći: Aleksandri je muž još uvek živ, a ona mu sve UZELA" (20)

Ostavite komentar

  1. Neverovatnodanikone sankcionise,mrzitelje srba kandi-cku i sonju biser. Ako im je do ne vladinog upravljanja imaju svoje zemlje rodjenja pa nek izvole..DOMACIN koji nije u stanju da izdrzava 6miliona ljudipored zitnice,pored vode i zemlje...Njujork ima 20. miliona ljidi o cemu se radi ovde,toliko zaduzenja zbog cega

    Odgovori
  2. Ko ima veliki kapital ne mogu mu nista! Mrzitelji mogu samo da se nadaju da ce bogati postati siromasni! Bogatasi lepo zive jer za novac se u ovom svetu moze sve!

    Odgovori
  3. Ana@ koja si ti glupaca ili toliko zla da ne znas sta pises. Sandri mozete samo zavideti na dobrom i uspesnom muzu. 16 godina su u braku, dvoje prekrasne dece, ne eksponiraju se…………… Sandra je Srpkinja a majka joj je Hrvatica-Dalmatinka. Tvoj nivo je Zadruga i gledaj ako mozes pomozi tim ljudima da zive dobro a da ne rade. Melnichenko je medju najbogatijim ljudima na svetu a ozenio je Srpkinju, ali ti kao zlo to ne volis. Treba da strucnjaci vide tvoju poruku pa da te ili Putin ili Baden zaposle jer imas informacije koje niko nema

    Odgovori
  4. Dali iko misli da ona moze jedan dolar da izme za sebe bez njegovog znanja Ajde bre novinari, samo dizete prasinu a nizbogcega

    Odgovori
  5. Menljicenko ima na racunu oko 100.000 i to je sve! On nije vlasnik nicega vec je njegovo ime na papirima umesto Putinovog imena.Putin je vlasnik svega.To se sad i dokazalo kad su oduzete jahte.A jahta koja je navodno Menljicenkova je toliko skupa i skupa za odrzavanje.To je jedan putujuci grad i jedini interes za posedovanje tolikog broda je potreba za svercom droge i svega ostalog.U tom slucaju toliki brod je investicija i isplati se.Tako da je i ta imovina sada prepisana na nju zbog sigurnosti za Putina a niko od njih osim njega nije vlasnik ama bas nicega.Kao i Abramovic.Ne smeju oni ni pomisliti da prisvoje bilo sta od svega jer znaju da bi ih Putin ubio.Toliko! Glupsojo srpaki nepismeni.Naucite da sabirate 2 i 2 i ne pomamljujte ove bedne srpske klinke da mastaju da postoji neki Menljicenko negde.

    Odgovori