Komentari na vest "Britanci tvrde da je Putin OZBILJNO BOLESTAN: Pominju rak i još jednu bolest, a evo i zbog čega" (6)

Ostavite komentar

  1. E kada ovo dolazi iz engleske i americke kuhinje mara da je tacno oni nece da "lazu" oni samo govore "istinu" kod njih nema lazi i prevare sve samo "istina" i nista vise e sad sto i medju njima na vlasti ima bolesnih to nije vazno najvaznije je postovanje Medjunarodnog prava, u zavisnosti ko o tome prica. Ziveli

    Odgovori
  2. хахахаах "Британци тврде" ахахаха то онда мора да је тачно, па они су познати по "истинољубивости" хахахаха

    Odgovori
  3. Zapadna propaganda doseže tako daleko da isti oni koji odvraćaju obične građane a i stručna lica da neprofesionalnim pregledima daju bilo kakve dijagnozw upravo to rade, sa apsolutnim ubeđenjem u svoju preciznost. Zapad je totalno izgubio moralni kompas.

    Odgovori
  4. Шта ти је пропаганда. Не секирајте се ви за његово, већ за своје здравље. Кад нека холивудска дива отекне кажу, то је од ботокса. Можда се и цар подмлађује. Алина је много, много млађа од њега. Мора и он мало да се затегне ...

    Odgovori