Ludilo u Ligi šampiona: Čelsi u 94. minutu ostao bez prvog mesta, Juventus slavi Zenitovu bombu (VIDEO)

Rolerkoster u grupi H

Fudbalsko veče u Ligi šampiona je počelo veoma turbulentno i zanimljivo, a Čelsi i Juventus su do poslednjeg minuta vodili bitku za prva dva mesta u grupi H.

Na kraju je Juventus uspeo da obezbedi prvu poziciju, dok će Čelsi u osminu finala sa drugog mesta.

Čelsi je nakon velike drame i čak tri preokreta uspeo ostane bez prvog mesta.

Zenit je golom u 94. minutu uništio “plavce”, koji su do tada imali rezultat za prvo mesto. Utakmica je završena rezultatom 3:3.

Krenulo je sve ranim golom Tima Vernera  već u drugom minutu, ali je Zenit munjevito i silovito odgovorio preko Klaudinja i Azmuna. Šamar otrežnjejna je bio potreban Čelsiju da se probudi i preko Lukakuka i pomenutog Vernera stigli su do vođstva, ali je onda na scenu stupio Ozdoev, koji je postigao prelep gol.

Kada je reč o Juventusu, on je uradio sve što je do njega i očekivano je savladao Malme – 1:0.

Ekipa Masimilijana Alegrija je odigrala u svom stilu i preko Mojzea Kena je stigla do minimalne pobede. Baš onako “juventusovski” su odigrali, a Zenit im je pomogao da dođu do prvog mesta.

Objektiv intervju: Bili smo tim do odlaska na Mundijal, a onda je sve puklo!