Kakvu budućnost ima Srbija: Mladi napadač postigao dva gola u fantastičnom preokretu protiv Barselone

Poveli su Katalonci sa 2:0 već nakon samo devet minuta igre

Član U19 selekcije Srbije i fudbaler nemačkog Bajerna, Nemanja Motika, postigao je dva gola u pobedi svog tima protiv Barselone, a rezultat je bio 3:2 u okviru grupne faze Lige šampiona za mlade.

Poveli su Katalonci sa 2:0 već nakon samo devet minuta igre, ali su mladi fudbaleri Bajerna uspeli da izjednače do kraja prvog poluvremena, a onda na startu drugih 45 minuta potpuno preokrenu rezultat.

Motika je postigao poslednja dva gola na meču, u 41. i 50. minutu, a kod prvog gola mu je asistirao nemački fudbaler sa poznatim prezimenom, Arijon Ibrahimović.

Nemanja Motika je prošlog meseca odigrao tri utakmice za U 19 reprezentaciju Srbije u kvalifikacijama za Evropski šampionat za taj uzrast.

Nemanja je rođen u Berlinu, ima godinu dana mlađeg brata Nikolu, takođe člana mlađih selekcija Srbije. Njihov otac je iz okoline Sarajeva, a mama iz Vranja.