DOBRE VESTI! Testirano 45 osoba: U Srbiji nema koronavirusa!

Srbija strepi zbog koronavirusa jer je on prisutan u gotovo svim zemljama koje okružuju našu državu. Ipak, još uvek nema mesta za paniku, što poručuju i iz Ministarstva zdravlja. U Srbiji nisu registrovani slučajevi obolevanja od COVID-19, saopštilo je večeras Ministarstvo zdravlja. Kako se navodi u saopštenju, danas do 18 časova u nacionalnoj referentnoj laboratoriji … Nastavi sa čitanjem DOBRE VESTI! Testirano 45 osoba: U Srbiji nema koronavirusa!