Državljani Srbije napustili kruzer: Spreman KARANTIN u studentskom domu!

Devetoro srpskih državljana koji su se nalazili na kruzeru “Dajmond princes” u Japanu, a nisu bili pozitivni na koronavirus, napustili su brod, javlja RTS. Nakon iskrcavanja ostaće još 14 dana u karantinu u Japanu. Kako RTS saznaje, u pitanju je studentski dom u blizini Tokija u Saitama prefekturi. Građani, obratite pažnju! Ministarstvo objavljuje VAŽNE INFORMACIJE … Nastavi sa čitanjem Državljani Srbije napustili kruzer: Spreman KARANTIN u studentskom domu!