Stanari bežali iz zgrade, dvoje obolelo od koronavirusa
Vlasti Hongkonga evakuisale su ljude iz stambene zgrade u distriktu Cing Ji, gde je potvrđeno da su dve osobe zaražene od koronavirusa, iako žive na različitim spratovima. Direktor Centra za zdravstvenu zaštitu Vong Ka-hing je rekao da vlada istražuje kako je došlo do prenosa bolesti u zgradi, preneo je Rojters. On je naveo da će … Nastavi sa čitanjem Stanari bežali iz zgrade, dvoje obolelo od koronavirusa
Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili
Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili