Šlag na Ligu Evrope! Sevilji i Srbinu trofej, MAKAZICE koje će Inter boleti zauvek! (VIDEO+FOTO)

Fantastičan fudbal u finalu drugog po jačini evropskog takmičenja. Na kraju slavlje tima iz Andaluzije i našeg Nemanje Gudelja. Lukaku tragičar

Foto/Tanjug/Ina Fassbender/Pool via AP)

Hvala što ste pratili tekstualni prenos finala Lige Evrope između Sevilje i Intera na portalu Objektiv.rs.

Foto/Tanjug/Lars Baron, Pool Photo via AP

90+6′ Kraj utakmice Sevilja – Inter 3:2

90+1′ Brozović, pa Kandreva, samo korner za Inter.

86′ U igri je srpski reprezentativac Nemanja Gudelj

82′ Ludilo se nastavlja. Kakva šansa za Inter. Prvo Mozes, loptu je nekako uspeo da uputi ka golu, ali blizu gol linije interveniše neko iz odbrane Sevilje

74′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL 3:2 Sevilja ponovo vodi! Posle spektakulranih makazica Karlosa, Lukaku je posle Seviljine, zatresao i svoju mrežu. Autogol.  Ipak, gol je na kraju pripisan Karlosu.

65′ Najbolja šansa na utakmici – Lukaku je izbio sam ispred gola Sevilje, ali je čuvar mreže tima iz Andaluzije Bono odlično reagovao.

57′ Kakav prodor levog beka Sevilje, finta, pa je onda raspalio po lopti, ali pogodio samo spoljni deo mreže.

Foto/Tanjug/Wolfgang Rattay/Pool via AP)

52′ Galjardini šutira, Karlos blokira njegov šut

46′ Počeo je nastavak meča na “Rajn Enerdži” stadionu u Kelnu.

DRUGO POLUVREME

45+1 Kraj poluvremena za pamćenje u finalu Lige Evrope. Sjajni Inter i Sevilja, nisu stali svih 45 minuta, Inter je poveo, Sevilja preokrenula, pa onda opet italijanski gigant izjednačio. Strašan meč! Nema sumnje prštaće na terenu i u nastavku. Jedva čekamo.

43′ I jedni i drugi trče kao navijeni! Kao da nije finiš poluvremena. Prava utakmica za kraj sezone u Ligi Evrope

36′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 2:2 Ludiloooooooooooo!!!!! Dijego Godin! Inter je izjednačio!

33′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL 2:1 za Sevilju, ponovo De Jong glavom

28′ Sevilja u napadu, ponovo Okampos pokušava…

22′  Odličnu utakmicu igraju Inter i Sevilja, gledamo brz fudbal, dinamičan… Probao je Okampos, ali slabo je to bilo

15′ Pokušao je Okampos, brani Handanovič

13′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1 Sevilja je izjednačila. kakva utakmica. Hesus Navas je centrirao, a De Jong glavom matirao Handanoviča.

5′  GOOOOOOOOOOOOOOOOL 1:0 Lukaku je namestio loptu na kreč, uhvatio zalet šutirao i pogodio sa 11 metara Inter vodi

4′  Dijego Karlos je srušio Lukakua, penal za Inter!

1′ Utakmica je počela

Igrači se zagrevaju na terenu, meč se, naravno zbog koronavirusa igra u Kelnu bez prisustva gledalaca.

Foto/Sofascore/Screenshot/

Sastav Sevilje, naš Nemanja Gudelj meč će početi sa klupe.

Sastav Intera

Dobro veče i dobrodošli na tekstualni prenos finala Lige Evrope Inter – Sevilja.

Inter će morati da se čuva Munira El Hadadija, koji je za Sevilju u Ligi Evrope dao pet golova, a Sevilja od Interovog golgetera Romela Lukakua, strelca šest golova.

Ono što je zaanimljivo to je da je Sevilja najtrofejniji klub u istoriji ovog takmičenja, sa pet osvojenih trofeja (2006, 2007, 2014, 2015, 2016).

Inter je do finala stigao pobedama protiv Hetafea (2:0), Bajera iz Leverkuzena (2:1) i Šahtjora (5:0).

nbsp;

Sevilja je u završnici takmičenja, od nastavka u Nemačkoj pobedila Romu (2:0), Vulverhemtpon (1:0) i Mančester junajted (2:1).

Ova dva tima se do sada nisu sastajala.

Fudbaleri Intera i Sevilje večeras stavljaju tačku na sezonu u Ligi Evrope. Finale drugog po jačini evropskog takmičenja igra se u Kelnu sa početkom u 21 čas.