Kanselu ne odgovara ni u Bajernu! Želi ponovo da se vratit na klupu Mančestera?

Portugalac se ne oseća važnim ni u Minhenu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto:Tanjug

Fudbaler Bajerna i portugalski reprezentativac Žoao Kanselo mogao bi uskoro da se vrati u Mančester siti, pošto je nezadovoljan svojim statusom u nemačkom klubu, prenosi Kalčomerkato.

Kanselo je krajem januara stigao u Bajern iz Mančester sitija na pozajmicu do kraja sezone.

On je posle razgovora sa menadžerom Mančester sitija Pepom Gvardiolom odlučio da nastavi karijeru u šampionu Bundeslige, pošto je očekivao da će u Bajernu uvek da bude u startnoj postavi, navodi Kalčomerkato.

Međutim, portugalski reprezentativac je odigrao samo šest mečeva za Bajern, a većinu je počeo sa klupe za rezervne igrače. On je navodno zapretio čelnicima Bajerna da će da se vrati u Mančester siti pre kraja sezone ako ne bude imao zagarantovano mesto u prvom timu.

Kanselo nije bio u startnoj postavi Bajerna na poslednjih nekoliko mečeva minhenskog kluba, a neće ga biti u prvih 11 ni na večerašnjem revanš duelu osmine finala Lige šampiona protiv Pari Sen Žermena.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar